Tablice reklamowe

Plansze, tablice, banery reklamowe

plansze_tablice_zdjecie1Oferuje Państwu tablice reklamowe, szyldy i banery wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Jest to tania i popularna forma reklamy oraz informacji, skierowana zarówno do małych i jak duzych firm. Oferujemy Państwu zarówno tablice drukowane solventowo na folii oraz wycinane z folii i naklejony na podkład (PCV, blacha, lub inny twardy materiał). Taka reklama moze byc zamontowana przy firmie (jako tablica informacyjna) lub w innej części miasta, powiatu, województwa, itp. (jako tablica reklamowa).

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie tablicy z konstrukcja oraz montażem.

Trwałość takich tablic wynosi od 1 roku do 7 lat w zależności od zastosowanych materiałów.

Banery Reklamowe PCV

plansze_tablice_zdjecie2Banery reklamowe doskonale spełniają swoje funkcje reklamowe, różnią się od tablic sposobem montażu i trwałością. Baner w każdej chwili możemy zwinąć, zrolować, przenieść w inne miejsce. Są one często stosowane nad ulicami na siatkach lub gotowych konstrukcjach.

Jest to najczęściej wybierana forma reklamy ze względu na cenę, mobilność i uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdzi się zarówno w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Mogą Państwo samodzielnie wykonać projekt lub zlecić wykonanie naszej firmie.

Termin realizacji około 35 dni.

Wykonczenia

Aby przygotowac gotowy produkt stosujemy wykonczenia:
– zgrzewanie,
– oczkowanie,
– naklejanie na PCV, plyte aluminiuminowa, blache ocynkowana 0,5mm, pianki 0,5cm
– lakierowanie celem zwiekszenia trwalosci
– inne. trwalosc na wydruki bez lakierowania lub laminowanie 2-3 lata w zaleznosci od materialu.

Do wydruków uzywany jest ploter wielkoformatowy seiko. Ploter moze drukowac z wysoka rozdzielczoscia max. 720×1440 dpi . Maksymalna szerokosc zadruku jednego pasa to 250 cm. Nalezy jednak pamietac, ze czesc materialów dostepna jest w mniejszej szerokosci. Niektóre materialy laczy sie z kilku pasów technika zgrzewania (np. banery, siatki mesh).

Sczególowe informacje na temat reklamy wizualnej i swietlnej uzyskaja Panstwo na stronie:

logo